Egészség hete

Az Egészség Hete programsorozat keretein belül iskolánk egyes csoportjai látogatást tesznek a mentőállomáson, egészséges ételeket készítenek, szemétszedési akciót szervezünk az iskola környékén, valamint a testápolás higiéniájára is különös figyelmet fordítunk. Emellett rajzpályázatot is hirdetünk a témakörben.

Csendes nap

Mottó: „Ti magatok is mint élő kövek épüljetek fel lelki házzá!” A csendesnap az egyházról, mint élő emberek közösségéről szól. Tisztázandó kérdések: mi az egyház? A legtöbb ember az egyházat az épülettel, egészen pontosan a templom épületével azonosítja. Cél: felismerni a nap során azt, hogy az egyház mi vagyunk- élő emberek. Sokfélék vagyunk, sokféle jó […]

Ballagás

Tanévzáró ünnepély

Dombóvári Belvárosi Általános és Alapfokú Művészeti Iskola Hunyadi tér 23., Dombóvár

Tisztelt Szülők, kedves diákjaink! Tanévzáró ünnepélyünket 2023. június 19-én (hétfőn) 18 órakor tartjuk, amelyre várunk benneteket szeretettel.

Szent Márton Nap

Dombóvári Evangélikus Iskola

Az iskola aulájában már 14 órától elérhető a vásár, majd 16 órától kulturális programokkal várjuk az érdeklődőket.

Óvónők látogatása

Dombóvári Evangélikus Iskola

November 14-én az óvónőket várjuk, hogy meglátogassák volt kis óvódásaikat, majd a 3. órában konzultációra kerül sor.